11Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sohbetin Keyfini Çıkarın

            Sohbet çevrelerinde zaman geçirmek isteyen insanlar genelde değişik çevrelerden gelen ve arkadaş sıkıntısı çeken insanlardır. Ancak bu insanların belli bir kültürün üzerinde olması ve insanlara karşı ne şekilde hitap edeceklerini biliyor olmaları sizin sitede içerisinde daha rahat olmanızı sağlıyor. Seslisite sayfası olarak hizmet verilen ortamda her kesimden insanı bir arada görebilir ve çevrenizi bu insanlar ile doldurabilirsiniz. Sohbet konularının değişiklik gösterdiği ortam sürekli olarak sitenin görevlileri tarafından denetleniyor. Aynı zamanda küfür içerikli konuşmaların sitede yer almasına kesinlikle izin verilmiyor. Sohbet penceresinde bu tarz konuşmalar direkt olarak engellendiğinden karşınızdaki insanlar sizlere hakaret etse bile bu hakaretler site ekranında görünmüyor.

Site Kimler Tarafından Denetleniyor?

            Sohbet siteleri sitenin yöneticileri tarafından denetleniyor. Site sahibi sürekli olarak sitede bulunamadığından sitenin sürekli ziyaret edenlerinden olan aynı zamanda güvenilir olan kişilerinden yardım isteyerek sitede bazı görevler veriyor. Belli yetkileri olan bu kişiler 7/24 sitedeki sohbet ortamını denetliyor ve sitedeki huzurun kaçmasını engelliyorlar. Chat ortamlarında sohbetin saygı çerçevesi içerisinde ve ahlaklı olanına izin veriliyor.

İnsanlar Hangi Yaş Aralığında?

            Sohbet ortamlarında belirli yaş aralıkları bulunmuyor. Dileyen herkes sitede sohbet ortamlarında yerini alabiliyor. İleri yaşlarda olan insanlar olduğu kadar daha genç olan insanlar da sitede bulunuyorlar. Yaşı çok fazla dikkate almayan insanlar rahatlıkla sitede sohbet ortamı kurabiliyorlar. Ancak yine de kendi yaşınıza uygun insanlar ile sohbet etmek isterseniz insanların yaşlarını öğrenebilirsiniz. 

Yazar : 64
16 Eyl Paz 22:07
1170 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar